DAT-Schaub Polska przedstawicielem firmy Viscofan

Niniejszym informujemy, że z dniem 01.01.2014 firma DAT-Schaub Polska Sp. z o.o., dotychczas znana głównie jako producent i dostawca najwyższej jakości jelit wieprzowych i baranich, otrzymała prawo do wyłącznej reprezentacji w Polsce, największego na świecie producenta osłonek sztucznych, firmy Viscofan SA z siedzibą w Hiszpanii.
Firma Viscofan, będąc światowym liderem w swojej dziedzinie, wytwarza i oferuje jako jedyna firma z branży, pełną gamę osłonek sztucznych przeznaczonych do produkcji wszelkiego rodzaju kiełbas i szynek – osłonki celulozowe, kolagenowe, fibrusowe, poliamidowe a także folię kolagenową. Szczegółowe informacje dotyczące firmy Viscofan dostępne są na stronie www.viscofan.com/en DAT-Schaub Polska posiada pełną ofertę produktową firmy Viscofan. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych grup produktowych oraz dostępnych typów w ramach danej grupy, ich właściwości oraz przewidzianych zastosowań danego typu osłonek do konkretnych produktów wędliniarskich znajdują się na naszej stronie internetowej www.dat-schaub.com.pl w zakładce Produkty/Osłonki sztuczne. Zapraszamy Państwa do bezpośredniego kontaktu z naszym działem handlowym, który pomoże wytypować najlepszą osłonkę z naszej oferty dla konkretnego produktu.

List Viscofan
List DAT-Schaub Polska

AKTUALNOŚCI

21/01/2019
Zapraszamy do odwiedzenia stoiska DAT-Schuab podczas targów IFFA 2019 w dniach 04-09.05.2019.
14/05/2018
Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami Grupy Viscofan.Pismo informacyjne
04/09/2016
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pętelek do kurczaków, wieprzowiny, wołowiny oraz jagnięciny.Folder
26/08/2016
The DAT-Schaub Group is one of the world’s leading companies regarding sourcing, production, warehousing, and distributing of a wide variety of products...

Nasza historia

Firma DAT-Schaub została założona w 1893 roku w Esbjerg w Danii zatrudniając jedynie 4 pracowników czyszczących i przebierających duńskich komplety wieprzowe.

AKTUALNOŚCI

21/01/2019
Zapraszamy do odwiedzenia stoiska DAT-Schuab podczas targów IFFA 2019 w dniach 04-09.05.2019.
14/05/2018
Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami Grupy Viscofan.Pismo informacyjne

o nas

DAT-Schaub jest światowym liderem w pozyskiwaniu, produkcji, przechowywaniu, marketingu
i dystrybucji naturalnych jelit i przypraw dla przemysłu spożywczego.

Czytaj więcej

AKTUALNOŚCI

DAT-Schaub na świecie

Grupa DAT-Schaub składa się z  ponad 20 firm w 14 różnych krajach.
 

Nasze Wideo